Przekaż nam 1%

procent_z_napisem

Składki członkowskie

skladki

pomocna_dlon
choragiew_kielecka

 

logo_zhp


herb_sandomierz
logo_mosir

Licznik odwiedzin

Dzisiaj9
W tym miesiącu228
Ogółem87254

LogowanieVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

DSCF4032Podsumowanie Harcerskiej Akcji Letniej 2016 w Gorcach. "Błądząc" po bezkresnych gorczańskich polanach napotykając wiele opuszczonych bacówek, charakterystycznych dla tych gór... Spokojniej i bardziej klimatycznie.... rozpoczęliśmy wędrówkę po Gorcach Wschodnich. Oczywiście nie obyło się bez wizyty w "Gorczańskiej Chacie", znanej z naszej obozowej piosenki kiedyś "Hawiarskiej Kolibie" po to by dotrzeć do celu.... a nim był Gorc...
Widoki z wieży niezapomniane... Powrót przez Jaworzynkę Gorcowską łatwy nie był... Ale kto jak nie my!
Harcerskim pozdrowieniem Czuwaj!.... Dziękuję wszystkim za duży wkład pracy w przygotowanie i przeprowadzenie tegorocznej Harcerskiej Akcji Letniej sandomierskiego hufca ZHP. Dziękuję za miłą atmosferę i wspólnie spędzony czas.

CZUWAJ !

hm. Czesław Rączkiewicz