Przekaż nam 1%

procent_z_napisem

Składki członkowskie

skladki

pomocna_dlon
choragiew_kielecka

 

logo_zhp


herb_sandomierz
logo_mosir

Licznik odwiedzin

Dzisiaj0
W tym miesiącu451
Ogółem82036

DSCF4032Podsumowanie Harcerskiej Akcji Letniej 2016 w Gorcach. "Błądząc" po bezkresnych gorczańskich polanach napotykając wiele opuszczonych bacówek, charakterystycznych dla tych gór... Spokojniej i bardziej klimatycznie.... rozpoczęliśmy wędrówkę po Gorcach Wschodnich. Oczywiście nie obyło się bez wizyty w "Gorczańskiej Chacie", znanej z naszej obozowej piosenki kiedyś "Hawiarskiej Kolibie" po to by dotrzeć do celu.... a nim był Gorc...
Widoki z wieży niezapomniane... Powrót przez Jaworzynkę Gorcowską łatwy nie był... Ale kto jak nie my!
Harcerskim pozdrowieniem Czuwaj!.... Dziękuję wszystkim za duży wkład pracy w przygotowanie i przeprowadzenie tegorocznej Harcerskiej Akcji Letniej sandomierskiego hufca ZHP. Dziękuję za miłą atmosferę i wspólnie spędzony czas.

CZUWAJ !

hm. Czesław Rączkiewicz