Przekaż nam 1%

procent_z_napisem

Składki członkowskie

skladki

pomocna_dlon
choragiew_kielecka

 

logo_zhp


herb_sandomierz
logo_mosir

Licznik odwiedzin

Dzisiaj0
W tym miesiącu451
Ogółem82036

IMG_0666W sobotę, 3 grudnia 2016 r. harcerze z 20 ŚDH „Nadwiślańskie Trampy” w Annopolu kolejny już raz aktywnie włączyli się  w przedświąteczną zbiórkę darów rzeczowych w ramach Ogólnopolskiej Akcji Charytatywnej „Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę”. Podczas półtoragodzinnych dyżurów druhny i druhowie wspólnie z drużynową oraz dorosłymi wolontariuszami –  nauczycielami Miejskiego Zespołu Szkół w Annopolu, przy którym zarejestrowany Sztab Terenowy Akcji, w wybranych sklepach zbierali: żywność długoterminową, słodycze, środki czystości oraz artykuły higieniczne.

Darczyńcy i w tym roku nie zawiedli, serdecznie i hojnie wspierając,  14. już w naszym środowisku  edycję tej Akcji. Oszacowanie ilościowe zebranych artykułów nastąpi po zakończeniu zbiorki szkolnej. W tegoroczną akcję włączyło się 15 harcerzy.

Drużynowa

phm. Jolanta Mochol