Przekaż nam 1%

procent_z_napisem

Składki członkowskie

skladki

pomocna_dlon
choragiew_kielecka

 

logo_zhp


herb_sandomierz
logo_mosir

Licznik odwiedzin

Dzisiaj9
W tym miesiącu228
Ogółem87254

LogowanieVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

IMG_0666W sobotę, 3 grudnia 2016 r. harcerze z 20 ŚDH „Nadwiślańskie Trampy” w Annopolu kolejny już raz aktywnie włączyli się  w przedświąteczną zbiórkę darów rzeczowych w ramach Ogólnopolskiej Akcji Charytatywnej „Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę”. Podczas półtoragodzinnych dyżurów druhny i druhowie wspólnie z drużynową oraz dorosłymi wolontariuszami –  nauczycielami Miejskiego Zespołu Szkół w Annopolu, przy którym zarejestrowany Sztab Terenowy Akcji, w wybranych sklepach zbierali: żywność długoterminową, słodycze, środki czystości oraz artykuły higieniczne.

Darczyńcy i w tym roku nie zawiedli, serdecznie i hojnie wspierając,  14. już w naszym środowisku  edycję tej Akcji. Oszacowanie ilościowe zebranych artykułów nastąpi po zakończeniu zbiorki szkolnej. W tegoroczną akcję włączyło się 15 harcerzy.

Drużynowa

phm. Jolanta Mochol