Przekaż nam 1%

procent_z_napisem

Składki członkowskie

skladki

pomocna_dlon
choragiew_kielecka

 

logo_zhp


herb_sandomierz
logo_mosir

Licznik odwiedzin

Dzisiaj22
W tym miesiącu898
Ogółem78177

Jeszcze w świątecznej atmosferze, 12.01.2016 r. odbyło się wigilijno-noworoczne spotkanie środowiska ZHP działającego przy MZS w Annopolu. Przy wigilijnym stole zasiadło 40 osób – zuchów z 18 GZ „Leśne Duszki”, harcerzy z 20 ŚDH „Nadwiślańskie Trampy” oraz rodziców.
Spotkanie rozpoczęto od tradycyjnego połamania się opłatkiem, złożenia noworocznych życzeń, a także podziękowań za dotychczasową współpracę i wsparcie ze strony rodziców. Poczęstunek przeplatano wspólnym śpiewaniem kolęd i serdecznymi rozmowami. Miłym dla wszystkich akcentem był pokaz zdjęć dokumentujących ostatnie miesiące działalności gromady i drużyny. Mamy nadzieję, iż zorganizowana po raz drugi harcerska Wigilia na stałe wpisze się w harmonogram działań annopolskiej gromady i drużyny.
Drużynowa
J.Mochol