Przekaż nam 1%

procent_z_napisem

Składki członkowskie

skladki

pomocna_dlon
choragiew_kielecka

 

logo_zhp


herb_sandomierz
logo_mosir

Licznik odwiedzin

Dzisiaj24
W tym miesiącu900
Ogółem78179

W jubileuszowym 25.finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy nie mogło zabrakną 20 ŚDH "Nadwiślańskie Trampy". W niedzielę, 15 stycznia 2017 r. w godz. 9.00 – 14.00 na ulicach Annopola kwestowało 11 harcerzy, którzy włączyli się w działania Sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zarejestrowanego przy Centrum Kultury w Annopolu. W tegorocznej edycji WOŚP dary zbierane były dla ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałąch ogólnopediatrycznych oraz zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom. Ogromnie cieszy rekordowa kwota, którą darczyńcy w naszej gminie przeznaczyli na pomoc dla dzieci i seniorów w akcji Jerzego Owsiaka tj. 12 391,08 i 15£ ! Gratulujemy przy tym druhnie Zuzi Michalskiej, która do puszki zebrała impnującą kwotę 876,99 zł. Dziękujemy serdecznie wszystkim wolontariuszom i darczyńcom za tak aktywny udział w tegorocznym filnale WOŚP.
Drużynowa
J. Mochol