Przekaż nam 1%

procent_z_napisem

Składki członkowskie

skladki

pomocna_dlon
choragiew_kielecka

 

logo_zhp


herb_sandomierz
logo_mosir

Licznik odwiedzin

Dzisiaj22
W tym miesiącu898
Ogółem78177

W drugim tygodniu ferii, 24.01.2017 r. harcerze z 20 ŚDH „Nadwiślańskie Trampy” spotkali się w szkole na warsztatach fotograficznych. Cenne informacje i nowe umiejętności zdobywaliśmy pod okiem Pani fotograf Małgorzaty Suszko. Podczas 2,5 godz. zajęć  poznaliśmy zasady dobrej fotografii, odkrywaliśmy możliwości różnych aparatów fotograficznych oraz programów do obróbki zdjęć i co najważniejsze – ćwiczyliśmy „zatrzymywanie chwil” w obiektywie, dokonując potem oceny jakości wykonanych kadrów.
I mniej tu ważne, czy do dyspozycji mamy aparat analogowy, kompaktowy, lustrzankę czy też tel. komórkowy. Udane zdjęcie musi być wykonane świadomie. Nie bez znaczenia są tu także nasze predyspozycje, ale jak to mówią: Trening czyni mistrza!
Po słodkim poczęstunku, feryjną zbiórkę kontynuowaliśmy w sali gimnastycznej. Wszystkim dobrze zrobiła gra w siatkówkę, która podobnie, jak dobra fotografii wymaga od nas dalszych treningów.
Serdecznie dziękujemy Pani M. Suszko za poświecony nam czas i propozycję kolejnego spotkania w plenerze.
Drużynowa
J. Mochol