Przekaż nam 1%

procent_z_napisem

Składki członkowskie

skladki

pomocna_dlon
choragiew_kielecka

 

logo_zhp


herb_sandomierz
logo_mosir

Licznik odwiedzin

Dzisiaj12
W tym miesiącu231
Ogółem87257

LogowanieVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

II ZUCHOWO – HARCERSKI PRZEGLĄD KOLĘD I PASTORAŁEK

„PASTUSZKOWIE PRZYBYWAJCIE JEMU WDZIĘCZNIE PRZYGRYWAJCIE…”

DSC_04301 lutego 2017 roku w Zespole Placówek Oświatowych im. Jana Pawła II w Gościeradowie odbył się II Zuchowo–Harcerski Przegląd Kolęd i Pastorałek Hufca Sandomierz pod hasłem „Pastuszkowie przybywajcie, Jemu wdzięcznie przygrywajcie…”. Zaszczycili nas swoją obecnością pani Anna Drwal dyrektor szkoły, pani Beata Sajecka wicedyrektor szkoły, ks. Dariusz Sidor Diecezjalny Duszpasterz Harcerzy z Sandomierza, rodzice i dziadkowie zuchów oraz harcerzy. Celem przeglądu było pielęgnowanie tradycji kolędowania, rozwijanie umuzykalnienia małych druhów oraz kształtowanie pozytywnych emocji w związku z działaniami muzycznymi. Uczestnicy Przeglądu to: 18 Gromada Zuchowa „Leśne Duszki” z Annopola opiekun dh. Grażyna Ufniarz, 19 Gromada Zuchowa „Leśne Skrzaty” z Gościeradowa opiekun dh, Katarzyna Łyszczarz i Iwona Młynarczyk, 20 ŚDH „Nadwiślańskie Trampy” z Annopola opiekun dh. Jolanta Mochol, 25 Drużyna Harcerska „Białe Wilki” z Liśnika Dużego opiekun dh Maciej Niemczycki. Drużynę Harcerską z Gościeradowa reprezentowały Julia Rogoźnicka i Łucja Łyszczarz opiekun dh. Ewa Wołoszyn. Anna Sękala i Krzysztof Sajecki w występach solowych reprezentowali 19 Gromadę Zuchową „Leśne Skrzaty” z Gościeradowa. Swoją obecnością nasze spotkanie uświetniła Kapela Ludowa z Gościeradowa, która wykonała dla nas cztery mniej znane pieśni bożonarodzeniowe. Dziękujemy członkom Kapeli za występ oraz panu Romanowi Bissowi dyrektorowi GOK – u za współpracę. Dziękujemy także wszystkim uczestnikom za występ, obecność i wsparcie, a harcerkom Oli i Natalii za prowadzenie II Przeglądu Kolęd i Pastorałek. Serdeczne podziękowania składamy Panu Grzegorzowi Jaworkowi za ufundowanie słodkich upominków. Wszystkie występy zuchów i harcerzy były wspaniałe. Wykonawcy i słuchacze spędzili razem miłe chwile w ciepłej, świątecznej atmosferze. Pragniemy kontynuować tradycję kolędowych spotkań harcerzy i zuchów – więc do spotkania i usłyszenia za rok.