Przekaż nam 1%

procent_z_napisem

Składki członkowskie

skladki

pomocna_dlon
choragiew_kielecka

 

logo_zhp


herb_sandomierz
logo_mosir

Licznik odwiedzin

Dzisiaj12
W tym miesiącu231
Ogółem87257

LogowanieVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

IMG_1007To było bardzo roztańczone i gwarne popołudnie. 23 lutego 2017 r. w Miejskim Zespole Szkół w Annopolu odbył się zuchowo-harcerski Bal Karnawałowy z okazji Dnia Myśli Braterskiej - święta wszystkich skautów i harcerzy. We wspólnej zabawie uczestniczyła GZ „Leśne Duszki”, 20 ŚDH „Nadwiślańskie Trampy” z Annopola, zuchy z GZ „Leśne Skrzaty” i Drużyna Harcerska z Gościeradowa oraz członkowie Komendy Hufca ZHP Sandomierz.
Bal zainaugurował gawędą o Dniu Myśli Braterskiej kapelan zuchów i harcerzy diecezji sandomierskiej ks. Dariusz Sidor. Po powitaniem wszystkich przybyłych na karnawałową imprezę, wręczeniu pocztówek z życzeniami i sentencjami nt. przyjaźni, w rytm muzyki z różnych stron świata rozpoczęła się 3 godzinna zabawa taneczna. Na parkiecie bawiło się 50 osób, przebranych za różne postacie bajkowe i filmowe. Pląsy przeplatano konkursami, dlatego jeszcze bardziej kolorowo zrobiło się po konkurencji drużynowej – wykonaniu z bibuły wspólnego elementu karnawałowego stroju. Podziwialiśmy nie tylko kreatywny pokaz mody, ale także umiejętności synchronizacji ruchu podczas tańca z balonem czy tworzonych na bieżąco przez grupy układów chorograficznych. Wspólny taniec „Country Road”, „Jumbo - Mambo” i „Dla Eleny” dopełnił integracji uczestników balu. Zwyczajowo na tego typu spotkaniach nie zabrakło poczęstunku, sfinansowanego przez Hufiec ZHP Sandomierz oraz przygotowanego we współpracy z rodzicami, którzy i tym razem dostarczyli słodkie wypieki.
Przyjemnie zmęczeni i zrelaksowani, karnawałowy bal zakończyliśmy w obrzędowym kręgu puszczeniem „iskierki przyjaźni”.
Dziękujemy wszystkim za wspólną, udaną zabawę.
Drużynowa harcerska