Przekaż nam 1%

procent_z_napisem

Składki członkowskie

skladki

pomocna_dlon
choragiew_kielecka

 

logo_zhp


herb_sandomierz
logo_mosir

Licznik odwiedzin

Dzisiaj11
W tym miesiącu230
Ogółem87256

LogowanieVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

DK_57 kwietnia 2017 20 ŚDH "Nadwiślańskie Trampy" oraz 18 GZ "Leśne Duszki" dołączyły do licznie zebranych patafian podczas nabożeństwa Drogi Krzyżowej ulicami Annopola, poprzedzonego udziałem w Mszy św. Wraz z druhami strażakami, wzorem lat ubiegłych, aktywnie włączyliśmy się i w tegoroczną procesję.

Dziękujemy zuchom, druhnom i druhom za mobilizację oraz wzorową postawę podczas tego religijnego wydarzenia.

Czuwaj!

Drużynowe: pwd. G.Ufniarz, phm.J.Mochol