Przekaż nam 1%

procent_z_napisem

Składki członkowskie

skladki

pomocna_dlon
choragiew_kielecka

 

logo_zhp


herb_sandomierz
logo_mosir

Licznik odwiedzin

Dzisiaj24
W tym miesiącu900
Ogółem78179

3_Maja_2017_5Środowisko annopolskich zuchów i harcerzy, jak co roku włączyło się w lokalne obchody Święta 3 Maja. O godz. 10.00 GZ "Leśne Duszki" oraz 20 ŚDH "Nadwiślańskie Trampy" wraz z przedstawicielami władz różnego szczebla, społecznością szkół i przedszkola, delegacjami jednostek organizacyjnych, licznie zebranymi jednostakimi OSP oraz mieszkańcami gminy uczestniczyli w Mszy Św. w intencji Ojczyzny, a po niej w montażu słowno-muzycznym, przygotowanym przez Centrum Kultury w Annopolu. Po uroczystości w kościele pod wez. Św. Joachmia i Anny, w orszaku przemaszerowaliśmy na rynek miasta. Przed pomnikiem marszałka Józefa Piłsudskiego odśpiewano Mazurka Dąbrowskiego i wysłuchano wystąpienia Burmistrza Annopola. Lokalne świętowanie 226 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja zakończyło złożenie wieńców i wiązanek kwiatów przd pomnikiem twórcy Legionów Polskich.

Dziękujemy zuchom, druhnom i druhom za wzorową patriotyczną postawę. Czuwaj!
Drużynowe
pwd. G.Ufniarz