Przekaż nam 1%

procent_z_napisem

Składki członkowskie

skladki

pomocna_dlon
choragiew_kielecka

 

logo_zhp


herb_sandomierz
logo_mosir

Licznik odwiedzin

Dzisiaj1
W tym miesiącu452
Ogółem82037

nabor_10020 października 2017 r. "Nadwiślańskie Trampy" przeprowadziły w szkole akcję pod kryptonimem "Biszkopt". W tym dniu członkowie naszej drużyny przyszli do szkoły w umundurowaniu harcerskim i odwiedzili uczniów z klas IV-VI, by zaprosić na otwarte ognisko w lesie Kokoszka. Podczas przerwy druhny i druhowie częstowali cukierkami, przy których na dołączonej karteczce znaleźć można było informację o terminie zbiórek harcerskich.

Podjęte działania to forma akcji naborowej do 20 Środowiskowej Drużyny Harcerskiej z Annopola, działającej przy naszej szkole od 2003 roku. Mamy nadzieję, że ZHP zyska niebawem nowych członków :)