Przekaż nam 1%

procent_z_napisem

Składki członkowskie

skladki

pomocna_dlon
choragiew_kielecka

 

logo_zhp


herb_sandomierz
logo_mosir

Licznik odwiedzin

Dzisiaj11
W tym miesiącu230
Ogółem87256

LogowanieVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

nabor_10020 października 2017 r. "Nadwiślańskie Trampy" przeprowadziły w szkole akcję pod kryptonimem "Biszkopt". W tym dniu członkowie naszej drużyny przyszli do szkoły w umundurowaniu harcerskim i odwiedzili uczniów z klas IV-VI, by zaprosić na otwarte ognisko w lesie Kokoszka. Podczas przerwy druhny i druhowie częstowali cukierkami, przy których na dołączonej karteczce znaleźć można było informację o terminie zbiórek harcerskich.

Podjęte działania to forma akcji naborowej do 20 Środowiskowej Drużyny Harcerskiej z Annopola, działającej przy naszej szkole od 2003 roku. Mamy nadzieję, że ZHP zyska niebawem nowych członków :)