Przekaż nam 1%

procent_z_napisem

Składki członkowskie

skladki


pomocna_dlon

latajaca_menu

choragiew_kielecka


logo_zhp
herb_sandomierz
logo_mosir

Licznik odwiedzin

Dzisiaj14
W tym miesiącu398
Ogółem70103

nabor_10020 października 2017 r. "Nadwiślańskie Trampy" przeprowadziły w szkole akcję pod kryptonimem "Biszkopt". W tym dniu członkowie naszej drużyny przyszli do szkoły w umundurowaniu harcerskim i odwiedzili uczniów z klas IV-VI, by zaprosić na otwarte ognisko w lesie Kokoszka. Podczas przerwy druhny i druhowie częstowali cukierkami, przy których na dołączonej karteczce znaleźć można było informację o terminie zbiórek harcerskich.

Podjęte działania to forma akcji naborowej do 20 Środowiskowej Drużyny Harcerskiej z Annopola, działającej przy naszej szkole od 2003 roku. Mamy nadzieję, że ZHP zyska niebawem nowych członków :)