Przekaż nam 1%

procent_z_napisem

Składki członkowskie

skladki

pomocna_dlon
choragiew_kielecka

 

logo_zhp


herb_sandomierz
logo_mosir

Licznik odwiedzin

Dzisiaj12
W tym miesiącu231
Ogółem87257

LogowanieVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

XVII_dzien_papieski_100Pod hasłem "Idźmy naprzód z nadzieją!" 8 października 2017 r. obchodziliśmy XVII Dzień Papieski. Integralnym elementem tych obchodów jest przykościelna i publiczna zbiórka pieniędzy na rzecz zdolnej młodzieży z niezamożnych rodzin. W zbiórkę włączyli się po raz kolejny harcerze z 20 ŚDH "Nadwiślańskie Trampy", prowadząc w niedzielę kwestę po wszystkich Mszach św. przy kościele parafialnym w Annopolu. Stypendyści - podopieczni Fundacji "Dzieło Nowego Tysiąclecia" nazywani „żywym pomnikiem” św. Jana Pawła II, a wspieranie ich wyrazem wdzięczności Polaków wobec Wielkiego Rodaka. W chartytatywnej zbiórce corocznie udział bierze blisko 100 tysięcy wolontariuszy: ministrantów, harcerzy, młodzieży i dorosłych z różnych środowisk. Zebrane w ten sposób środki przeznaczone są na stypendia dla uzdolnionych młodych ludzi pochodzącym z wiosek i małych miast. Jest ich ponad 5 tysięcy!.