Przekaż nam 1%

procent_z_napisem

Składki członkowskie

skladki

pomocna_dlon
choragiew_kielecka

 

logo_zhp


herb_sandomierz
logo_mosir

Licznik odwiedzin

Dzisiaj2
W tym miesiącu453
Ogółem82038

strzelnica_tbg_12124 września 2017r.
reprezentacje Hufca ZHP Sandomierz  wzięły  udział 
w inauguracji roku harcerskiego 2017/2018 Hufca ZHP Sandomierz.  Wydarzenie miało miejsce na Strzelnicy LOK w Tarnobrzegu. Mottem przewodnim tego dnia było hasło: BYĆ GOTOWYM, be prepared (z ang. bądź gotów), które oznacza, że jesteśmy zawsze w stanie gotowości umysłu i ciała do wypełnienia naszego obowiązku.  Spotkanie rozpoczął apel inauguracyjny oraz polowa Msza św. odprawiona przez ks.     Sławomira Brzeskiego, drużynowego z Dwikóz. Następnie harcerze mieli możliwość sprawdzenia się  w różnych technikach harcerskich. Jedną z największych atrakcji w czasie spotkania było strzelanie z KBKS - ów .Oczywiście nie zabrakło również ogniska z kiełbaskami. Na koniec przyszedł czas na ostatnie zawiązanie kręgu, podziękowania,  nagrody oraz puszczenie harcerskiej "iskry przyjaźni".