Przekaż nam 1%

procent_z_napisem

Składki członkowskie

skladki

pomocna_dlon
choragiew_kielecka

 

logo_zhp


herb_sandomierz
logo_mosir

Licznik odwiedzin

Dzisiaj12
W tym miesiącu231
Ogółem87257

LogowanieVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

strzelnica_tbg_12124 września 2017r.
reprezentacje Hufca ZHP Sandomierz  wzięły  udział 
w inauguracji roku harcerskiego 2017/2018 Hufca ZHP Sandomierz.  Wydarzenie miało miejsce na Strzelnicy LOK w Tarnobrzegu. Mottem przewodnim tego dnia było hasło: BYĆ GOTOWYM, be prepared (z ang. bądź gotów), które oznacza, że jesteśmy zawsze w stanie gotowości umysłu i ciała do wypełnienia naszego obowiązku.  Spotkanie rozpoczął apel inauguracyjny oraz polowa Msza św. odprawiona przez ks.     Sławomira Brzeskiego, drużynowego z Dwikóz. Następnie harcerze mieli możliwość sprawdzenia się  w różnych technikach harcerskich. Jedną z największych atrakcji w czasie spotkania było strzelanie z KBKS - ów .Oczywiście nie zabrakło również ogniska z kiełbaskami. Na koniec przyszedł czas na ostatnie zawiązanie kręgu, podziękowania,  nagrody oraz puszczenie harcerskiej "iskry przyjaźni".