Przekaż nam 1%

procent_z_napisem

Składki członkowskie

skladki

pomocna_dlon
choragiew_kielecka

 

logo_zhp


herb_sandomierz
logo_mosir

Licznik odwiedzin

Dzisiaj8
W tym miesiącu227
Ogółem87253

LogowanieVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

IMG_20180114_114626Gdy gra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy wielu bardzo chętnie mobilizuje swe siły, by finał trwającej od 26 lat akcji dobroczynnej wypadł jak najlepiej. Siedmiu harcerzy z 20 ŚDH „Nadwiślańskie Trampy” działającej przy Publicznej Szkoły Podstawowej im. ks. Józefa Poniatowskiego w Annopolu w niedzielę 14.01.2018 r. kwestowało na ulicach swojego miasteczka dla wyrównania szans w leczeniu noworodków. W mroźnej aurze, w godz. od 9.00 do 14.00 ekipa zarejestrowana w Sztabie mieszczącym się w lokalnym Centrum Kultury, „przeczesywała” ulice Annopola, by każdy chętny mieszkaniec naszej gminy miał okazję wesprzeć działalność, stworzonej przez Jerzego Owsiaka, Fundacji. Efektem tegorocznej zbiórki ulicznej oraz prowadzonej w Sztabie licytacji była kwota 11.767,38 zł.

Przekazane na konto Fundacji WOŚP środki przeznaczone zostaną na wyrównywanie szanse leczenia noworodków na podstawowych oddziałach neonatologicznych poprzez doposażenie ich w specjalistyczny sprzęt ratujący życie i zdrowie dzieci.

phm. Jolanta Mochol