Składki członkowskie

skkladki_czlonkowskie

propozycje_wypoczynku_hal_2017

baner_wsparcia_przebrno

baner_merci

Przekaż nam 1%

procent_z_napisem

choragiew_kielecka


logo_zhp
herb_sandomierz
logo_mosir

Licznik odwiedzin

Dzisiaj3
W tym miesiącu365
Ogółem66451

IMG_20180114_114626Gdy gra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy wielu bardzo chętnie mobilizuje swe siły, by finał trwającej od 26 lat akcji dobroczynnej wypadł jak najlepiej. Siedmiu harcerzy z 20 ŚDH „Nadwiślańskie Trampy” działającej przy Publicznej Szkoły Podstawowej im. ks. Józefa Poniatowskiego w Annopolu w niedzielę 14.01.2018 r. kwestowało na ulicach swojego miasteczka dla wyrównania szans w leczeniu noworodków. W mroźnej aurze, w godz. od 9.00 do 14.00 ekipa zarejestrowana w Sztabie mieszczącym się w lokalnym Centrum Kultury, „przeczesywała” ulice Annopola, by każdy chętny mieszkaniec naszej gminy miał okazję wesprzeć działalność, stworzonej przez Jerzego Owsiaka, Fundacji. Efektem tegorocznej zbiórki ulicznej oraz prowadzonej w Sztabie licytacji była kwota 11.767,38 zł.

Przekazane na konto Fundacji WOŚP środki przeznaczone zostaną na wyrównywanie szanse leczenia noworodków na podstawowych oddziałach neonatologicznych poprzez doposażenie ich w specjalistyczny sprzęt ratujący życie i zdrowie dzieci.

phm. Jolanta Mochol