Przekaż nam 1%

procent_z_napisem

Składki członkowskie

skladki

pomocna_dlon
choragiew_kielecka

 

logo_zhp


herb_sandomierz
logo_mosir

Licznik odwiedzin

Dzisiaj0
W tym miesiącu451
Ogółem82036


bal_0We wtorkowe popołudnie 13.02.2018 r. 40 zuchów, harcerzy oraz instruktorów bawiło się na Balu w ostatnim dniu tegorocznego karnawału. Roztańczoną imprezę zorganizowano w PSP w Annopolu. We wspólnej zabawie uczestniczyły dwa środowiska: 18 GZ „Leśne Duszki i 20 ŚDH ,,Nadwiślańskie Trampy” z Annopola oraz gościnnie - harcerze i zuchy z Gościeradowa. Większość z nas zdecydowała się na barwne karnawałowe przebranie i ciekawe charakteryzacje. Do tańca nie trzeba było nikogo szczególnie namawiać. Układy choreograficzne w kręgu, tańce i zabawy integracyjne wciągnęły wszystkich. Spalane kalorie uzupełnialiśmy na bieżąco, bo i tym razem czekał na nas słodki poczęstunek. Pod koniec balu rozstrzygnięto konkurs na najciekawszy kostium karnawałowy. Jury miało niezwykle trudne zadanie, by spośród bajecznie kolorowych przebrań wyłonić to naj…Bombonierami i czekoladami wyróżniono kilku uczestników. Imprezę zakończyliśmy w kręgu z zaproszeniem środowisk zuchowych i harcerskich do kreatywnego świętowania zbliżającego się Dnia Myśli Braterskiej.


Serdecznie dziękujemy za to roztańczone i bardzo miłe spotkanie.

Drużynowa
20 ŚDH „Nadwiślańskie Trampy”