Przekaż nam 1%

procent_z_napisem

Składki członkowskie

skladki

pomocna_dlon
choragiew_kielecka

 

logo_zhp


herb_sandomierz
logo_mosir

Licznik odwiedzin

Dzisiaj7
W tym miesiącu226
Ogółem87252

Logowanie



Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider


bal_0We wtorkowe popołudnie 13.02.2018 r. 40 zuchów, harcerzy oraz instruktorów bawiło się na Balu w ostatnim dniu tegorocznego karnawału. Roztańczoną imprezę zorganizowano w PSP w Annopolu. We wspólnej zabawie uczestniczyły dwa środowiska: 18 GZ „Leśne Duszki i 20 ŚDH ,,Nadwiślańskie Trampy” z Annopola oraz gościnnie - harcerze i zuchy z Gościeradowa. Większość z nas zdecydowała się na barwne karnawałowe przebranie i ciekawe charakteryzacje. Do tańca nie trzeba było nikogo szczególnie namawiać. Układy choreograficzne w kręgu, tańce i zabawy integracyjne wciągnęły wszystkich. Spalane kalorie uzupełnialiśmy na bieżąco, bo i tym razem czekał na nas słodki poczęstunek. Pod koniec balu rozstrzygnięto konkurs na najciekawszy kostium karnawałowy. Jury miało niezwykle trudne zadanie, by spośród bajecznie kolorowych przebrań wyłonić to naj…Bombonierami i czekoladami wyróżniono kilku uczestników. Imprezę zakończyliśmy w kręgu z zaproszeniem środowisk zuchowych i harcerskich do kreatywnego świętowania zbliżającego się Dnia Myśli Braterskiej.


Serdecznie dziękujemy za to roztańczone i bardzo miłe spotkanie.

Drużynowa
20 ŚDH „Nadwiślańskie Trampy”