Przekaż nam 1%

procent_z_napisem

Składki członkowskie

skladki

pomocna_dlon
choragiew_kielecka

 

logo_zhp


herb_sandomierz
logo_mosir

Licznik odwiedzin

Dzisiaj22
W tym miesiącu898
Ogółem78177

Czuwaj!

serdecznie zapraszamy środowiska zuchowe i harcerskie do włączenia się w piękną i szczytną akcję WIELKANOCNA KARTKA DLA BOHATERA. Organizowana jest ona w ramach "Paczka dla Bohatera" z inicjatywy byłego żołnierza st. sierż. rez. Tomasz Sawicki. Zadanie jest proste - do dn. 9 marca br. wykonajcie własnoręcznie na zbióce drużyny, zastępu lub w domu Kartki dla Bohatera - z motywem świątecznym, ale i patriotycznym (muszą dotrzeć do organizatora do 16 marca). Zachęcamy do angażowania w kację także swoich środowisk szkolnych.

Napiszcie życzenia o z myślą o Tych, którzy walczyli w obronie naszej Ojczyzny. Każdy może wykonać dowolną liczbę kartek.

Chcemy, aby nasi kochani Bohaterowie - kombatanci, walczący o wolną i niepodległą Polskę, otrzymali od najmłodszych jak największą liczbę kartek, Kartki przekazane zostaną Bohaterom, m.in. podczas "Ferii dla Bohatera", które odbędą się w Mielnie.
Pamiętajcie - kombatanci będą cieszyć się z każdej Kartki od Was :) Zasypmy Ich życzeniami! - pisze organizator T.Sawicki.

Kartki od swojej gromady, drużyny wyślijcie na adres:

Tomasz Sawicki
Agencja Mienia Wojskowego
ul. Potulicka 2
70-952 Szczecin

 

a Komendę Hufca poinformujcie o liczbie przesłanych Kartek ze środowiska (dh. J.Mochol – droga mailowa, wiadomość na facebooku lub telefonicznie).  

Więcej na facebooku: https://www.facebook.com/paczkadlabohatera/

Komenda Hufca