Rejestracja on-line

rejestracja_x160

Przekaż nam 1%

procent_z_napisem

Składki członkowskie

skladki

pomocna_dlon
choragiew_kielecka

 

logo_zhp


herb_sandomierz
logo_mosir

Licznik odwiedzin

Dzisiaj2
W tym miesiącu476
Ogółem86414

LogowanieVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

26dh_kleczanow_100Dnia 14 maja 2018 roku 26DH BIAŁE ORŁY z Kleczanowa pod opieką dh A. Małkiewicz udała się na pieszą wycieczkę, której celem było zdobycie ruin zamku w Międzygórzu. Pomimo niepewnej pogody drużyna ruszyła przemierzając razemponad 10 km. Do celu doprowadziła ich gra harcerska, która zakładała realizację po drodze konkretnych punktów. Na miejscu wszyscy zachwycali się pięknymi widokami, śpiewali piosenki, rywalizowały ze sobą zastępy a na koniec wszyscy posilili się pysznymi kiełbaskami z ogniska. Droga powrotna trwała troszkę dłużej, wiodła przez piękny wąwóz, obok skałki, co było kolejną atrakcją harcerskiej wyprawy. Jednak pomimo ogromnego zmęczenia wszyscy wytrwale i z uśmiechami na twarzy wrócili do domu.