Rejestracja on-line

rejestracja_x160

Przekaż nam 1%

procent_z_napisem

Składki członkowskie

skladki

pomocna_dlon
choragiew_kielecka

 

logo_zhp


herb_sandomierz
logo_mosir

Licznik odwiedzin

Dzisiaj13
W tym miesiącu410
Ogółem86348

LogowanieVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
zjazd_2018-101
25 września 2018 r. w Zespole Szkół Gastronomicznych i Hotelarskich w Sandomierzu odbył się Zjazd Nadzwyczajny Hufca ZHP Sandomierz. Przewodniczył mu Komendant Hufca hm.Czesław Rączkiewicz, a władze Chorągwi reprezntował hm. Arkadiusz Szostak– Z-ca Komenanta Chorągwi Kieleckiej ds. kształcenia i pracy z kadrą. Głównym celem Zjazdu był wybór delegatów na Zjazd Zwykły Chorągwi Kieleckiej ZHP. W wyniku jawnego głosowania zdecydowano, iż sandomierski hufiec 24 listopada w Kielcach reprezentować będą, poza Komendantem, phm. Jolanta Mochol oraz pwd. Andrzej Pałka. W dyskusji instruktorskiej poruszono kwestię propozycji programowych hufca na rozpoczęty rok harcerski i działań środowisk w tym zakresie oraz temat składek członkowski.
Serdecznie dziękujemy Dyrekcji ZSGiH w Sandomierzu za udostępnienie bazy loklaowej na zorganizowany Zjazd.

phm.Jolanta Mochol