Przekaż nam 1%

procent_z_napisem

Składki członkowskie

skladki

pomocna_dlon
choragiew_kielecka

 

logo_zhp


herb_sandomierz
logo_mosir

Licznik odwiedzin

Dzisiaj0
W tym miesiącu451
Ogółem82036
zjazd_2018-101
25 września 2018 r. w Zespole Szkół Gastronomicznych i Hotelarskich w Sandomierzu odbył się Zjazd Nadzwyczajny Hufca ZHP Sandomierz. Przewodniczył mu Komendant Hufca hm.Czesław Rączkiewicz, a władze Chorągwi reprezntował hm. Arkadiusz Szostak– Z-ca Komenanta Chorągwi Kieleckiej ds. kształcenia i pracy z kadrą. Głównym celem Zjazdu był wybór delegatów na Zjazd Zwykły Chorągwi Kieleckiej ZHP. W wyniku jawnego głosowania zdecydowano, iż sandomierski hufiec 24 listopada w Kielcach reprezentować będą, poza Komendantem, phm. Jolanta Mochol oraz pwd. Andrzej Pałka. W dyskusji instruktorskiej poruszono kwestię propozycji programowych hufca na rozpoczęty rok harcerski i działań środowisk w tym zakresie oraz temat składek członkowski.
Serdecznie dziękujemy Dyrekcji ZSGiH w Sandomierzu za udostępnienie bazy loklaowej na zorganizowany Zjazd.

phm.Jolanta Mochol