Przekaż nam 1%

procent_z_napisem

Składki członkowskie

skladki

pomocna_dlon
choragiew_kielecka

 

logo_zhp


herb_sandomierz
logo_mosir

Licznik odwiedzin

Dzisiaj12
W tym miesiącu231
Ogółem87257

LogowanieVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

20190317_114102_HDRW dniu 17 marca 2019 roku harcerze z 13 DH Sandomierscy Skauci, działającej przy Szkole Podstawowej nr 4 im. Jarosława Iwaszkiewicza w Sandomierzu, uczestniczyli w obchodach upamiętniających Ofiary Terroru Niemieckiego. Po mszy św, która odbyła się w Katedrze, przeszliśmy w marszu pod pomnik Ofiar terroru niemieckiego w latach 1939 - 1945, gdzie uroczyście wraz z innymi przedstawicielami złożyliśmy znicze. Harcerze często uczestniczą w tego typu wydarzeniach, ponieważ uważamy, że to na nas, spadkobiercach Wolnej i Niepodległej Polaki spoczywa obowiązek dbania o historię oraz szerzenie patriotyzmu w naszej Małej Ojczyźnie.

Z harcerskim pozdrowieniem

CZUWAJ!!!

pwd. Andrzej Pałka