Przekaż nam 1%

procent_z_napisem

Składki członkowskie

skladki

pomocna_dlon
choragiew_kielecka

 

logo_zhp


herb_sandomierz
logo_mosir

Licznik odwiedzin

Dzisiaj0
W tym miesiącu451
Ogółem82036

20190317_114102_HDRW dniu 17 marca 2019 roku harcerze z 13 DH Sandomierscy Skauci, działającej przy Szkole Podstawowej nr 4 im. Jarosława Iwaszkiewicza w Sandomierzu, uczestniczyli w obchodach upamiętniających Ofiary Terroru Niemieckiego. Po mszy św, która odbyła się w Katedrze, przeszliśmy w marszu pod pomnik Ofiar terroru niemieckiego w latach 1939 - 1945, gdzie uroczyście wraz z innymi przedstawicielami złożyliśmy znicze. Harcerze często uczestniczą w tego typu wydarzeniach, ponieważ uważamy, że to na nas, spadkobiercach Wolnej i Niepodległej Polaki spoczywa obowiązek dbania o historię oraz szerzenie patriotyzmu w naszej Małej Ojczyźnie.

Z harcerskim pozdrowieniem

CZUWAJ!!!

pwd. Andrzej Pałka