Rejestracja on-line

rejestracja_x160

Przekaż nam 1%

procent_z_napisem

Składki członkowskie

skladki

pomocna_dlon
choragiew_kielecka

 

logo_zhp


herb_sandomierz
logo_mosir

Licznik odwiedzin

Dzisiaj15
W tym miesiącu412
Ogółem86350

LogowanieVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

SandomierscySkauci_100Dnia 15 września harcerze z 13 ŚDH Sandomierscy Skauci, działającej przy Szkole Podstawowej nr 4 im. Jarosława Iwaszkiewicza w Sandomierzu, uczestniczyli w prezentacji działających w naszym mieście organizacji pozarządowych. W ramach promocji harcerstwa przygotowaliśmy wystawę poświęconą różnym akcjom, rajdom, biwakom oraz inicjatywom podejmowanym przez ZHP. Dzieci mogły zobaczyć, jak wygląda strój skauta, mogli poznać techniki harcerskie, takie jak układanie stosów ogniskowych, szyfrowanie wiadomości i wiele innych. Bawiliśmy się świetnie i mamy nadzieję, że coraz więcej dzieci i młodzieży zasili szeregi naszej drużyny i wspólnie będziemy mogli przeżywać nowe przygody na harcerskim szlaku.

CZUWAJ!
pwd. Andrzej Pałka