Rejestracja on-line

rejestracja_x160

Przekaż nam 1%

procent_z_napisem

Składki członkowskie

skladki

pomocna_dlon
choragiew_kielecka

 

logo_zhp


herb_sandomierz
logo_mosir

Licznik odwiedzin

Dzisiaj14
W tym miesiącu411
Ogółem86349

LogowanieVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

W związku z licznie pojawiającymi się pytaniami dotyczącymi tegorocznej Harcerskiej Akcji Letniej informujemy, iż w związku z zaistniałą sytuacją w kraju nie możemy na razie prowadzić normalnej rekrutacji na HAL, ale wierzymy, że jeśli będziemy podejmowali wszelkie środki ochrony, sytuacja się uspokoi i wszyscy będziemy mogli cieszyć się z nadchodzącego harcerskiego lata !

Proponujemy, aby wszyscy chętni, którzy są zainteresowani wyjazdem czy to na kolonię zuchową do Małego Cichego czy na obóz harcerski do Przebrna skorzystali ze wstępnej rekrutacji. Prosimy o wypełnienie formularza on – line (Podajemy kiedy będzie dostępny wkrótce).