Rejestracja on-line

rejestracja_x160

Przekaż nam 1%

procent_z_napisem

Składki członkowskie

skladki

pomocna_dlon
choragiew_kielecka

 

logo_zhp


herb_sandomierz
logo_mosir

Licznik odwiedzin

Dzisiaj10
W tym miesiącu407
Ogółem86345

LogowanieVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Druhny i Druhowie,

Ze względu na rozwój sytuacji epidemiologicznej w Polsce w związku z występowaniem COVID-19, w świetle decyzji Rady Ministrów,  Główna Kwatera ZHP zawiesza wszelkie działania harcerskie prowadzone przez Związek Harcerstwa Polskiego do odwołania. Zawieszenie działań śródrocznych dotyczy w szczególności zbiórek zastępów i drużyn. Odwołać lub przełożyć należy także biwaki, zloty i inne przedsięwzięcia .

Ale to nie znaczy, że nie działamy!

Przenosimy swoją działalność do Internetu – rozmowy on – line, wykonywanie zadań międzyzbiórkowych, zdobywanie sprawności, realizowanie prób na stopnie, dzielenie się wiedzą, szukanie pomysłów na zbiórki oraz wiele innych aktywności to nasze obecne narzędzia pracy w gromadach i drużynach.

Zachęcamy zastępowych i drużynowych do pozostania w kontakcie ze swoimi zastępami i drużynami za pomocą środków komunikacji elektronicznej.

Apelujemy o zachowanie kwarantanny i pozostanie w domach, wzmożoną higienę, obserwację stanu zdrowia członków rodziny oraz kontakt z Powiatowym Inspektorem Sanitarnym w razie jakichkolwiek pytań, podejrzeń, wątpliwości co do stanu Państwa zdrowia!

Prosimy o przestrzeganie ogólnych zaleceń dotyczących podstawowej higieny w profilaktyce COVID-19. 

Bieżące informacje można śledzić na stronie www.gov.pl/koronawirus/.

W razie potrzeby skontaktowania się z biurem hufca prosimy o kontakt mailowy   lub telefoniczny.