Rejestracja on-line

rejestracja_x160

Przekaż nam 1%

procent_z_napisem

Składki członkowskie

skladki

pomocna_dlon
choragiew_kielecka

 

logo_zhp


herb_sandomierz
logo_mosir

Licznik odwiedzin

Dzisiaj12
W tym miesiącu409
Ogółem86347

LogowanieVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

CZUWAJ !

Druhny i druhowie, sympatycy sandomierskiego hufca ZHP, sympatycy obozu harcerskiego w PRZEBRNIE.

Trudna sytuacja w naszym kraju i na świecie, dotknęła i nasz hufiec. Ostatnim naszym spotkaniem w lutym, był zlot z okazji Dnia Myśli Braterskiej. Na następne miesiące zaplanowaliśmy wiele innych imprez dla zuchów, harcerzy i instruktorów, przygotowujemy się do Harcerskiej Akcji Letniej 2020.

W chwili obecnej zmuszeni zostaliśmy do zaprzestania śródrocznej działalności naszego hufca. Organizacja tych przedsięwzięć znalazła się pod wielkim znakiem zapytania. Lecz mam przekonanie i wielką nadzieję, że uda nam się zorganizować poraz 45 obóz w Przebrnie i kontynuować kolonię w Małym Cichym. Już niedługo na naszej stronie www.zhp.sandomierz.pl będzie można dokonać rezerwacji on-line.

Ale, by to było możliwe potrzebujemy wsparcia finansowego, na utrzymanie biura hufca, opłacić media, czynsze za pomieszczenia biurowe i magazyny sprzętu obozowego.

Na razie, na wsparcie rządu, samorządów nie możemy liczyć.

Dlatego zwracam się do Was o rozpatrzenie możliwości wsparcia naszych harcerskich potrzeb. Wsparcia można dokonać wpłacając dowolną kwotę na specjalne konto PKO BP nr:

80 1020 4926 0000 1902 0119 7797 tytułem: WSPARCIE

CZUWAJ !

hm. Czesław Rączkiewicz

P.S.

UWAGA !

Podany poniżej numer konta jest przeznaczony tylko do wpłat składek członkowskich przez instruktorów sandomierskiego hufca ZHP.

na konto PKO BP:

70 1020 4926 0000 1602 0117 8433 tytułem; SKŁADKA CZŁONKOWSKA

CZUWAJ !

hm. Czesław Rączkiewicz