Składki członkowskie

skkladki_czlonkowskie

propozycje_wypoczynku_hal_2017

baner_wsparcia_przebrno

baner_merci

Przekaż nam 1%

procent_z_napisem

choragiew_kielecka


logo_zhp
herb_sandomierz
logo_mosir

Licznik odwiedzin

Dzisiaj0
W tym miesiącu420
Ogółem65931

IMG_4533W piątek 28 listopada 2014 w Centrum Rekreacji MOSiR przy ul. Portowej 24, odbyły się Andrzejki Zuchowe. W imprezie wzięły udział cztery gromady z naszego hufca - Leśne Skrzaty z Gościeradowa, 18 GZ Leśne Duszki z Annopola, 7 GZ Bractwo Leśnej Przygody z Sandomierza oraz 11 GZ Ekoludki z Pisar. Wśród zaproszonych gości byli również komendant hufca dh. Czesław Rączkiewicz oraz dh. Dariusz Sidor.
Na tydzień przed spotkaniem każda z gromad otrzymała zadanie przedandrzejkowe, które wszyscy doskonale wykonali. Przed rozpoczęciem wieczoru wróżbiarskiego zuchy nauczyły się magicznego zaklęcia oraz podzieliły się informacjami na temat obrzędów andrzejkowych. Wspólnym tańcem rozpoczęliśmy główną część spotkania, czyli wróżby. Gromady przygotowały swoje stoiska wróżbiarskie. Wszyscy mogli skorzystać z wróżb zuchowych czarownic i czarodziejów. Podczas wróżenia mogliśmy się dowiedzieć kim będziemy w przyszłości, co nas czeka, kim będzie wybranek lub wybranka naszego serca, i wiele, wiele innych.
Wspólną zabawę uświetniały piosenki i pląsy z zuchowego repertuaru.

Serdecznie dziękujemy druhowi komendantowi oraz druhnom i druhom z 23 DH Wichry za pomoc w organizacji zabawy andrzejkowej i wspaniałą zabawę podczas tego spotkania.
Do zobaczenia za rok!
CZUJ!