Przekaż nam 1%

procent_z_napisem

Składki członkowskie

skladki

pomocna_dlon
choragiew_kielecka

 

logo_zhp


herb_sandomierz
logo_mosir

Licznik odwiedzin

Dzisiaj0
W tym miesiącu451
Ogółem82036

 DSCN0652

„ Chwała na wysokości Bogu, a na ziemi pokój ludziom dobrej woli” pod takim hasłem w dniu 1 lutego 2015 w Annopolu 20 Drużyna Harcerska i 18 Gromada Zuchowa zorganizowały „Przegląd kolęd i pastorałek” sandomierskiego hufca ZHP.

W wyjątkową atmosferę wprowadziły nas kolędy i pastorałki w wykonaniu solistów i zespołów z: 20 Drużyny Harcerskiej „Nadwiślańskie Trampy”, 25 Drużyny Harcerskiej „Białe Wilki”, 18 Gromady Zuchowej „Leśne Duszki”, 11 Gromady Zuchowej „Ekoludki”, Gromady Zuchowej „Leśne Skrzaty”. Całości dopełniła piękna dekoracja i harcerska atmosfera. W przerwie przeglądu wszyscy uczestnicy udali się na wspólny posiłek, bigos i świąteczne ciasta, a komisja przeglądu w składzie : ks. dr phm. Dariusz Sidor, hm. Grażyna Maj i hm. Czesław Rączkiewicz udała się na obrady. Jury oceniło występy indywidualne , jak również zespołowe i po burzliwych obradach postanowiło wręczyć wszystkim uczestnikom pamiątkowe dyplomy i drobne nagrody.

W czasie przeglądu, ogłoszono wyniki konkursu „ Aniołek maleńki jak wróbelek”. Wszystkie prace zostały wysoko ocenione, a uczestnicy otrzymali dyplomy i nagrody.

To harcerskie spotkanie zakończono odśpiewaniem wspólnej kolędy. Serdecznie dziękujemy organizatorom, tego wyjątkowego przeglądu, dziękujemy instruktorom dh. phm. Jolancie Mochol i dh. pwd. Grażynie Ufniarz oraz drużynowym , nauczycielom i katechetom. Szczególne podziękowanie składamy pani dyrektor Miejskiego Zespołu Szkół w Annopolu mgr Renacie Tess- Wasiluk za udostępnienie szkoły na czas przeglądu.

Dziękujemy sponsorowi firmie FHU ŁUKNAT za sponsorowanie nagród w konkursie plastycznym „Aniołek maleńki jak wróbelek”.

CZUWAJ !