Przekaż nam 1%

procent_z_napisem

Składki członkowskie

skladki

pomocna_dlon
choragiew_kielecka

 

logo_zhp


herb_sandomierz
logo_mosir

Licznik odwiedzin

Dzisiaj8
W tym miesiącu227
Ogółem87253

LogowanieVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

 DSCN0652

„ Chwała na wysokości Bogu, a na ziemi pokój ludziom dobrej woli” pod takim hasłem w dniu 1 lutego 2015 w Annopolu 20 Drużyna Harcerska i 18 Gromada Zuchowa zorganizowały „Przegląd kolęd i pastorałek” sandomierskiego hufca ZHP.

W wyjątkową atmosferę wprowadziły nas kolędy i pastorałki w wykonaniu solistów i zespołów z: 20 Drużyny Harcerskiej „Nadwiślańskie Trampy”, 25 Drużyny Harcerskiej „Białe Wilki”, 18 Gromady Zuchowej „Leśne Duszki”, 11 Gromady Zuchowej „Ekoludki”, Gromady Zuchowej „Leśne Skrzaty”. Całości dopełniła piękna dekoracja i harcerska atmosfera. W przerwie przeglądu wszyscy uczestnicy udali się na wspólny posiłek, bigos i świąteczne ciasta, a komisja przeglądu w składzie : ks. dr phm. Dariusz Sidor, hm. Grażyna Maj i hm. Czesław Rączkiewicz udała się na obrady. Jury oceniło występy indywidualne , jak również zespołowe i po burzliwych obradach postanowiło wręczyć wszystkim uczestnikom pamiątkowe dyplomy i drobne nagrody.

W czasie przeglądu, ogłoszono wyniki konkursu „ Aniołek maleńki jak wróbelek”. Wszystkie prace zostały wysoko ocenione, a uczestnicy otrzymali dyplomy i nagrody.

To harcerskie spotkanie zakończono odśpiewaniem wspólnej kolędy. Serdecznie dziękujemy organizatorom, tego wyjątkowego przeglądu, dziękujemy instruktorom dh. phm. Jolancie Mochol i dh. pwd. Grażynie Ufniarz oraz drużynowym , nauczycielom i katechetom. Szczególne podziękowanie składamy pani dyrektor Miejskiego Zespołu Szkół w Annopolu mgr Renacie Tess- Wasiluk za udostępnienie szkoły na czas przeglądu.

Dziękujemy sponsorowi firmie FHU ŁUKNAT za sponsorowanie nagród w konkursie plastycznym „Aniołek maleńki jak wróbelek”.

CZUWAJ !