Przekaż nam 1%

procent_z_napisem

Składki członkowskie

skladki

pomocna_dlon
choragiew_kielecka

 

logo_zhp


herb_sandomierz
logo_mosir

Licznik odwiedzin

Dzisiaj22
W tym miesiącu898
Ogółem78177

banner_4o_lat_przebrnoPrzeszukaj albumy ze zdjęciami, przeglądnij dyski w komputerach, telefonach i smartfonach, poszukaj utrwalonych chwil z wakacyjnych pobytów na oboziew Przebrnie i weź udział w konkursie. Zebrane zdjęcia posłużą nam do zorganizowania wystawy i wydania pamiątkowego albumu.

Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie.

 

Konkurs Tak było … 40 lat życia obozowego w Przebrnie

Organizator :Komenda Hufca ZHP im. Ziemi Sandomierskiej

Cel konkursu:

Celem konkursu jest upamiętnienie 40- letniej historii organizowania obozu sandomierskich harcerzy w Przebrnie na Mierzei Wiślanej, koło Krynicy Morskiej, upamiętnienie jego uczestników, kadry , podejmowanych inicjatyw i zachodzących na obozie zmian. Organizator oczekuje na zdjęcia ukazujące obóz dawniej i dziś . Konkurs ma też na celu popularyzowanie amatorskiej fotografii, dokumentowania wspomnień z wakacyjnego wypoczynku.

Regulamin konkursu:

  1. 1.Konkurs ma charakter otwarty. Udział w nim może wziąć każdy.
  1. 2.Zgodnie z założeniami konkursu organizator oczekuje na prace (zdjęcia) przedstawiające obóz w Przebrnie.

Prace konkursowe można zgłaszać w dwóch kategoriach:

Kategoria I – Wydarzenia

(zdjęcia dokumentujące to, co dzieje się na obozie, przedstawiające zarówno życie codzienne, jak i okolicznościowe oraz niezwykłe wydarzenia, które miały miejsc e w historii obozu w Przebrnie.

podkategoria A zdjęcia z lat 1975 - 1993

podkategoria B zdjęcia z lat 1994 - 2014

Kategoria II – Obraz Przebrna

( zdjęcia ukazujące miejsce obozowiska, przyrodę, krajobraz )

podkategoria A zdjęcia z lat 1975 - 1993

podkategoria B zdjęcia z lat 1994 - 2014

  1. 3.Każdy uczestnik może zgłosić do konkursu maksymalnie pięć różnych zdjęć w każdej kategorii w wersji papierowej w formacie nie mniejszym niż 10 x 15cm, a maksymalnie 20 x 30cm.

Uwaga ! w pod kategorii A dopuszcza się zdjęcia w mniejszym formacie.

Każda praca powinna być opisana i zawierać podstawowe dane takie jak:

- Imię i nazwisko autora

- kategoria ( Wydarzenia, Obraz Przebrna np. kat. I/A lub B, kat. II/A lub B)

- tytuł zdjęcia

- kiedy zdjęcie zostało wykonane ( data, turnus obozu obowiązkowo rok)

- adres do korespondencji, nr telefonu, adres e-mail.

  1. 4.Prace należy przesłać w terminie do 30.04.2015 na adres:

Komenda Hufca ZHP

ul. Puławiaków 2

27-600 Sandomierz

lub

pocztą elektroniczną na adres; zhp.sandomierz @interia.pl

O terminie rozstrzygnięcia konkursu uczestnicy poinformowani będą telefonicznie lub pocztą elektroniczną. Informacja ta będzie również umieszczona na stronie internetowej www. zhp.sandomierz.pl

  1. 5.Zgłoszenie fotografii na konkurs oznacza równocześnie akceptację warunków konkursu i regulaminu oraz wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Nadesłanie prac jest równoznaczne z deklaracją, iż zdjęcia nie naruszają dóbr osobistych i materialnych oraz praw autorskich osób trzecich i zostały wykonane przez osobę zgłaszającą pracę, a osoby portretowane wyrażają zgodę na publikowanie swojego wizerunku. Przesłanie prac jest równoznaczne ze zgodą na bezpłatne ich publikowanie w dowolnym medium, na dowolnym nośniku, w dowolnym czasie i ilości w działaniach promujących fotografię, konkurs, obóz w Przebrnie, przedsięwzięcia organizatora konkursu. Zgłoszone prace nie podlegają zwrotowi i przechodzą na własność organizatora.
  1. 6.Powołane przez organizatora jury będzie czuwać nad prawidłowym przebiegiem konkursu oraz wyłoni zwycięzców, którym zostaną przyznane nagrody i wyróżnienia w każdej z wymienionych punkcie 2 kategorii. O ilości przyznanych miejsc i wyróżnień decyduje jury. Szczególnej ocenie jury podlegać będzie różnorodność tematyczna zdjęć.
  1. 7.Wytypowane przez jury prace pokazane zostaną na wystawie „Tak było … 40 lat życia obozowego w Przebrnie” .
  1. 8.Wszelkich informacji o konkursie udziela Komenda Hufca ZHP ul. Puławiaków 2, 27-600 Sandomierz ,Tel. 15 832 22 62, e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Serdecznie zapraszamy i życzymy miłej zabawy !

 

download karta zgłoszeniowa.