Przekaż nam 1%

procent_z_napisem

Składki członkowskie

skladki

pomocna_dlon
choragiew_kielecka

 

logo_zhp


herb_sandomierz
logo_mosir

Licznik odwiedzin

Dzisiaj0
W tym miesiącu451
Ogółem82036

P1010006W sobotę 16 maja 2015 r. w Łodzi odbył się finał XXIII Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego „Strofy o Ojczyźnie”. W bieżącym roku szkolnym Hufiec ZHP Sandomierz reprezentowały następujące osoby: W kategorii klas I-III szkoły podstawowej Dominik Skoczylas – Pisary Katarzyna Lasek – Pisary Oliwia Chrzanowska – Pisary W kategorii klas IV-VI szkoły podstawowej Gabriela Dziuba – Pisary Aleksandra Ciżyńska – Sandomierz Aleksandra Bęczkowska – Pisary W kategorii szkół ponadgimnazjalnych Dawid Woźniak – Sandomierz Wyniki eliminacji centralnych: Oliwia Chrzanowska – Pisary – I miejsce Gabriela Dziuba – Pisary - III miejsc Aleksandra Bęczkowska – Pisary - wyróżnienie Dawid Woźniak – Sandomierz - wyróżnienie Do koncertu finałowego zakwalifikowała się Katarzyna Lasek z Pisar. Eliminacje ogólnopolskie odbyły się po raz kolejny w Pałacu Młodzieży im. Juliana Tuwima w Łodzi. Przesłuchania trwały od 10.30 do 13.45. Po obiedzie uczestnicy mogli wziąć udział w zorganizowanych dla nich warsztatach teatralnych. O godz. 17.00 rozpoczęła się uroczystym koncertem gala finałowa. Po koncercie ogłoszono wyniki. Wszystkim laureatom i finalistom konkursu serdecznie gratulujemy!