Przekaż nam 1%

procent_z_napisem

Składki członkowskie

skladki

pomocna_dlon
choragiew_kielecka

 

logo_zhp


herb_sandomierz
logo_mosir

Licznik odwiedzin

Dzisiaj11
W tym miesiącu230
Ogółem87256

LogowanieVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

P1010006W sobotę 16 maja 2015 r. w Łodzi odbył się finał XXIII Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego „Strofy o Ojczyźnie”. W bieżącym roku szkolnym Hufiec ZHP Sandomierz reprezentowały następujące osoby: W kategorii klas I-III szkoły podstawowej Dominik Skoczylas – Pisary Katarzyna Lasek – Pisary Oliwia Chrzanowska – Pisary W kategorii klas IV-VI szkoły podstawowej Gabriela Dziuba – Pisary Aleksandra Ciżyńska – Sandomierz Aleksandra Bęczkowska – Pisary W kategorii szkół ponadgimnazjalnych Dawid Woźniak – Sandomierz Wyniki eliminacji centralnych: Oliwia Chrzanowska – Pisary – I miejsce Gabriela Dziuba – Pisary - III miejsc Aleksandra Bęczkowska – Pisary - wyróżnienie Dawid Woźniak – Sandomierz - wyróżnienie Do koncertu finałowego zakwalifikowała się Katarzyna Lasek z Pisar. Eliminacje ogólnopolskie odbyły się po raz kolejny w Pałacu Młodzieży im. Juliana Tuwima w Łodzi. Przesłuchania trwały od 10.30 do 13.45. Po obiedzie uczestnicy mogli wziąć udział w zorganizowanych dla nich warsztatach teatralnych. O godz. 17.00 rozpoczęła się uroczystym koncertem gala finałowa. Po koncercie ogłoszono wyniki. Wszystkim laureatom i finalistom konkursu serdecznie gratulujemy!