Przekaż nam 1%

procent_z_napisem

Składki członkowskie

skladki

pomocna_dlon
choragiew_kielecka

 

logo_zhp


herb_sandomierz
logo_mosir

Licznik odwiedzin

Dzisiaj9
W tym miesiącu228
Ogółem87254

LogowanieVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

DSC_1450W życiu każdego człowieka zdarzają się dni szczęśliwe i radosne, bywa tak że jesteśmy w stanie ze szczęścia przenosić góry. W życiu harcerza jednym z najważniejszych dni jest dzień gdy spełni się jego marzenie o zdobyciu Krzyża Harcerskiego. W przepiękne majowe popołudnie swoją szczęśliwą chwilę przeżyli druhny i druhowie z 25 Drużyny Harcerskiej "Białe Wilki" z Liśnika Dużego. Ośmioro z nich złożyło Harcerskie Przyrzeczenie.