Przekaż nam 1%

procent_z_napisem

Składki członkowskie

skladki

pomocna_dlon
choragiew_kielecka

 

logo_zhp


herb_sandomierz
logo_mosir

Licznik odwiedzin

Dzisiaj0
W tym miesiącu451
Ogółem82036

 

DSCN0498-001To było niecodzienne spotkanie - spotkanie opłatkowe Zuchów z 18 GZ „Leśne Duszki”, Harcerzy z 20 ŚDH „Nadwiślańskie Trampy” oraz Rodziców.

W dn. 13 stycznia 2016 r. do Miejskiego Zespołu Szkół w Annopolu, przy którym działa gromada i drużyna przybyło na nie ponad pięćdziesiąt osób, by w klimacie wigilijno-noworocznym spędzić ze sobą trochę czasu, przełamać się opłatkiem, pokolędować i lepiej się poznać.

W świąteczny nastrój wprowadził nas wzruszający śpiew pastorałek i kolęd w wykonaniu dh. Dominiki. Były bożonarodzeniowe smaki – barszczyk, strucla i inne akcenty. Na wigilii pojawił się także niespodziewany gość. Dołączyła do nas druhna phm. R.Lachowicz z sandomierskiego hufca ZHP. Zuchom rozpoczynającym harcerską przygodę, druhna wręczyła chusty w barwach ich gromady, a wszystkich obdarowała słodyczami.
Potem już przyjemnie zawrzało od wspólnie wyśpiewywanych kolęd.


Spotkanie z rodzicami zuchów i harcerzy było okazją do wzajemnych podziękowań  i zaproszenia rodziców do dalszej współpracy.
Mamy nadzieję, ze tego typu spotkania staną się tradycją w pracy annopolskiej gromady i drużyny.