Przekaż nam 1%

procent_z_napisem

Składki członkowskie

skladki

pomocna_dlon
choragiew_kielecka

 

logo_zhp


herb_sandomierz
logo_mosir

Licznik odwiedzin

Dzisiaj9
W tym miesiącu209
Ogółem87235

LogowanieVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

 

DSCN0498-001To było niecodzienne spotkanie - spotkanie opłatkowe Zuchów z 18 GZ „Leśne Duszki”, Harcerzy z 20 ŚDH „Nadwiślańskie Trampy” oraz Rodziców.

W dn. 13 stycznia 2016 r. do Miejskiego Zespołu Szkół w Annopolu, przy którym działa gromada i drużyna przybyło na nie ponad pięćdziesiąt osób, by w klimacie wigilijno-noworocznym spędzić ze sobą trochę czasu, przełamać się opłatkiem, pokolędować i lepiej się poznać.

W świąteczny nastrój wprowadził nas wzruszający śpiew pastorałek i kolęd w wykonaniu dh. Dominiki. Były bożonarodzeniowe smaki – barszczyk, strucla i inne akcenty. Na wigilii pojawił się także niespodziewany gość. Dołączyła do nas druhna phm. R.Lachowicz z sandomierskiego hufca ZHP. Zuchom rozpoczynającym harcerską przygodę, druhna wręczyła chusty w barwach ich gromady, a wszystkich obdarowała słodyczami.
Potem już przyjemnie zawrzało od wspólnie wyśpiewywanych kolęd.


Spotkanie z rodzicami zuchów i harcerzy było okazją do wzajemnych podziękowań  i zaproszenia rodziców do dalszej współpracy.
Mamy nadzieję, ze tego typu spotkania staną się tradycją w pracy annopolskiej gromady i drużyny.