Przekaż nam 1%

procent_z_napisem

Składki członkowskie

skladki

pomocna_dlon
choragiew_kielecka

 

logo_zhp


herb_sandomierz
logo_mosir

Licznik odwiedzin

Dzisiaj12
W tym miesiącu231
Ogółem87257

LogowanieVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

ZUCHOWO - HARCERSKI PRZEGLĄD KOLĘD I
PASTORAŁEK
„PASTUSZKOWIE PRZYBYWAJCIE, JEMU WDZIĘCZNIE PRZYGRYWAJCIE...”
DSCN0557W Zespole Placówek Oświatowych im. Jana Pawła II w Gościeradowie w dniu 27 stycznia 2016 rokuodbył się Zuchowo – Harcerski Przegląd Kolęd i Pastorałek Hufca Sandomierz pod hasłem „PASTUSZKOWIE PRZYBYWAJCIE, JEMU WDZIĘCZNIE PRZYGRYWAJCIE...”
Swoją obecnością zaszczycili nas: dh. phm. Paulina Grębowiec, ksiądz phm. Dariusz Sidor, ksiądz Kamil Woś, dh. phm Danuta Hordyńska, przedstawiciel Nadleśnictwa Gościeradów Przemysław Gierak, dyrektor szkoły Anna Drwal, dyrektor szkoły Beata Sajecka, dh. phm Jolanta Mochol, dh. pwd. Grażyna Ufniarz, dh.phm Mariola Krawczyk, wychowawca klasy IV „a” ZPO w Gościeradowie Agnieszka Kamieniarz, rodzice zuchów i harcerzy.
W tym roku w przeglądzie uczestniczyło 29 wykonawców z trzech Gromad Zuchowych i dwóch Drużyn Harcerskich :11 Gromady Zuchowej z Pisar, Gromady Zuchowej „Leśne Duszki” z Annopola, 19 Gromady Zuchowej „Leśne Skrzaty” z Gościeradowa, 20 Środowiskowej Drużyny Harcerskiej „Nadwiślańskie Trampy” z Annopola, Drużyny Harcerskiej z Gościeradowa. W ich wykonaniu wysłuchaliśmy kolęd tradycyjnych i współczesnych pastorałek w oryginalnych interpretacjach.
Podczas Przeglądu Kolęd i Pastorałek miała miejsce ważna uroczystość. Pani dyrektor Anna Drwal wstąpiła w szeregi naszej Drużyny Harcerskiej. Oficjalnego przyjęcia dokonała dh. phm. Paulina Grębowiec reprezentująca Komendę Hufca ZHP Sandomierz poprzez założenie pani dyrektor chusty w barwach Drużyny Harcerskiej z Gościeradowa.
Wszyscy uczestnicy pięknie wykonali swoje utwory. Otrzymali pamiątkowe dyplomy i upominki ufundowane przez Nadleśnictwo Gościeradów i Firmę Erkado. Wszystkim wykonawcom gratulujemy wielkiego talentu  i odwagi.