Przekaż nam 1%

procent_z_napisem

Składki członkowskie

skladki

pomocna_dlon
choragiew_kielecka

 

logo_zhp


herb_sandomierz
logo_mosir

Licznik odwiedzin

Dzisiaj8
W tym miesiącu208
Ogółem87234

LogowanieVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider


Odpowiadając, na ogłoszony przez Komendanta Hufca ZHP Sandomierz alert, a tym samym włączając się w akcję ogłoszoną przez kielecką delegaturę Instytutu Pamięci Narodowej, Stowarzyszenie Ochrony Dziedzictwa Narodowego oraz Ośrodek Myśli Patriotycznej i Obywatelskiej „Zapal Znicz Pamięci” 22.04.2016r. o godz.12.00 , druhny i druhowie z 20 Środowiskowa Drużyna Harcerska „Nadwiślańskie Tramy” 11 Gromada Zuchowa „Ekoludki”, 19 Gromada Zuchowa „Leśne Skrzaty”, 25 Drużyna Harcerska ”Białe Wilki”, 26 Drużyna Harcerska i 15 Gromada Zuchowa „Przyjaciele Lasu” odwiedzili Miejsca Pamięci Narodowej zlokalizowane na terenie sandomierskiego hufca ZHP.

 

Zobacz reacje drużyń: Annopol, Goscieradów, Kleczanów, Koprzywnica, Liśnik, Pisary