Przekaż nam 1%

procent_z_napisem

Składki członkowskie

skladki

pomocna_dlon
choragiew_kielecka

 

logo_zhp


herb_sandomierz
logo_mosir

Licznik odwiedzin

Dzisiaj1
W tym miesiącu452
Ogółem82037


Odpowiadając, na ogłoszony przez Komendanta Hufca ZHP Sandomierz alert, a tym samym włączając się w akcję ogłoszoną przez kielecką delegaturę Instytutu Pamięci Narodowej, Stowarzyszenie Ochrony Dziedzictwa Narodowego oraz Ośrodek Myśli Patriotycznej i Obywatelskiej „Zapal Znicz Pamięci” 22.04.2016r. o godz.12.00 , druhny i druhowie z 20 Środowiskowa Drużyna Harcerska „Nadwiślańskie Tramy” 11 Gromada Zuchowa „Ekoludki”, 19 Gromada Zuchowa „Leśne Skrzaty”, 25 Drużyna Harcerska ”Białe Wilki”, 26 Drużyna Harcerska i 15 Gromada Zuchowa „Przyjaciele Lasu” odwiedzili Miejsca Pamięci Narodowej zlokalizowane na terenie sandomierskiego hufca ZHP.

 

Zobacz reacje drużyń: Annopol, Goscieradów, Kleczanów, Koprzywnica, Liśnik, Pisary