Przekaż nam 1%

procent_z_napisem

Składki członkowskie

skladki

pomocna_dlon
choragiew_kielecka

 

logo_zhp


herb_sandomierz
logo_mosir

Licznik odwiedzin

Dzisiaj22
W tym miesiącu898
Ogółem78177

12 stycznia 2014 roku zapisał się w historii jako "gorący" dzień. Gorący ze względu na fakt, iż deszczową i zimną aurę rozpaliły ciepłe serca dobrych ludzi, którzy wspólnymi siłami zbierali pieniądze na zakup specjalistycznego sprzętu dla dziecięcej medycyny ratunkowej oraz godnej opieki medycznej dla seniorów. Tego dnia, już po raz 22 zagrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. W akcję włączyli się także harcerze sandomierskiego hufca ZHP i seniorzy z Uniwersytetu III Wieku w Sandomierzu, którzy swoim zaangażowaniem pomogli w zbieraniu funduszy. Wspólnie przygotowali kawiarenkę, w której można było zakupić pyszny kawałek ciasta, aromatyczną kawę i zimową herbatę. Na maluchów czekały serduszkowe lizaki. Cieszy fakt, że cały asortyment został wyprzedany za kwotę 2023,20 zł.

Serdecznie dziękuję za podjęcie służby, zorganizowanie i poprowadzenie kawiarenki druhnom; Jolancie Ziarko, Urszuli Chabel, Renacie Bujak, Iwonie Bogdańskiej, harcerkom i harcerzom z 23 Drużyny Harcerskiej Wichry oraz młodzieży z I LO w Sandomierzu z klas Ib, Ic, Id. Szczególne podziękowania składam sympatyczkom sandomierskiego hufca z Uniwersytetu III Wieku paniom: Annie Szradze, Halinie Drozdowskiej, Irenie Malec .

CZUWAJ !

Komendant Hufca ZHP

hm. Czesław Rączkiewicz