zimowisko_2023_229.jpg
kolonia_lato_2022_002.jpg
przebrno_t1_2022_230.jpg
turnus_t2_2022_182.jpg
przebrno_2022_t3_385.jpg
spotkanie_123.jpg
pastoralki_2023_110.jpg
previous arrow
next arrow
Shadow
pastoralki 2023 00118 stycznia 2023 roku w Zespole Placówek Oświatowych im. Jana Pawła II w Gościeradowie odbył się Zuchowo – Harcerski Przegląd Kolęd i Pastorałek „Hej kolęda, kolęda…”, , który w ciepły i piękny sposób wydłużył wszystkim wykonawcom i słuchaczom czas świąt. Patronat nad przeglądem objął Wójt Gminy Gościeradów Pan Mariusz Szczepanik.
Wśród publiczności byli: Pan Mariusz Szczepanik Wójt Gminy Gościeradów, Pani Jolanta Ziarko Komendantka Hufca ZHP Sandomierz, Pani Renata Lachowicz Członkini Komendy Hufca ZHP Sandomierz, Pan Ryszard Zawadowski Prezes Stowarzyszenia Pamięć Jana Pawła II i przyjaciel szkoły, Ksiądz Dariusz Sidor Duszpasterz Harcerzy, Druhny seniorki Pani Zofia Myszka i Pani Anna Drwal, Pani Natalia Waśko przedstawiciel Firmy NAWADOOR, Pan Paweł Waśko przedstawiciel Firmy KOWER, Pani Beata Sajecka dyrektor szkoły, Pan Tomasz Pęzioł wicedyrektor szkoły, Panie z koła Gospodyń Wiejskich w Gościeradowie, które były współorganizatorkami przeglądu, Pani Monika Cebula opiekun Drużyny z DPS w Gościeradowie, druhny: Jolanta Mochol, Mariola Krawczyk, Renata Niemczycka, Paulina Grębowiec- Kowalska, Diana Mróz, druhowie: Maciej Niemczycki, Dariusz Mróz, Stanisław Niemczycki, rodzice i dziadkowie Zuchów, Harcerzy.
Wykonawcy w niezwykłej, zimowej i świątecznej scenerii zaprezentowali swoje umiejętności i efekty ciężkiej pracy, wykonując kolędy czy pastorałki. Mogliśmy zobaczyć występy solowe i zespołowe. Uczestnicy wykazali się prawdziwym profesjonalizmem. Dumę i satysfakcję mogą odczuwać wszyscy wykonawcy, bo zebrali wspaniałe brawa, rodzice, bo to ich dzieci tak pięknie się zaprezentowały i instruktorzy, bo to oni młodych muzyków przygotowali. Dziękujemy wszystkim wykonawcom tj, Zuchom z 11 Gromady Zuchowej „Ekoludki” z Pisar, Harcerzom z 25 Drużyny Harcerskiej Białe Wilki im. Władysława Jasińskiego ps. „Jędruś” z Liśnika Dużego, Grupie Muzycznej „Ejcz- Dzi- Em” z 5 Szczepu Harcerskiego Brzask z Zaklikowa, Harcerzom z 17 Drużyny Harcerskiej Sandomiria z Sandomierza, Harcerzom z Drużyny Harcerskiej „Zielone Berety” z Domu Pomocy Społecznej w Gościeradowie, Zuchom z 19 Gromady Zuchowej „Leśne Skrzaty” z Gościeradowa i Harcerzom z 27 Drużyny Harcerskiej „Szare Szeregi” z Gościeradowa. Wszyscy wykonawcy otrzymali pamiątkowe dyplomy, kartki papieskie oraz czekolady. Przegląd poprowadzili druhna Gabriela Filipczak i druh Krzysztof Sajecki.
Pochlebne opinie pojawiające się na gorąco zaraz po przeglądzie były najlepszą nagrodą za trud włożony przez organizatorów w przygotowanie tego przedsięwzięcia. Dziękujemy wszystkim za mile spędzony czas. Czuwaj!
„Zadanie publiczne współfinansowane jest przez Gminę Miejską" Copyright © 2010 - 2023, by Rachid Hemine. Wszelkie prawa zastrzeżone.