Get Adobe Flash player
50 ton zdrowia Sandomierz 09.10.2009

Już po raz szósty braliśmy udział w prozdrowotnej akcji "50 Ton Zdrowia", której organizatorem na terenie Polski jest NZOZ CenterMed. Celem tej akcji, propagowanej w Sandomierzu przez NZOZ  Centrum Medyczne "Rokitek" jest profilaktyka i propagowanie zdrowego stylu życia. Podczas akcji, w piątek 9 października 2009 roku na Małym Rynku sandomierskiej "Starówki" rozdane zostały mieszkańcom miasta "tony zdrowia" pod postacią jabłek. Wręczały je Druhny z 23 DH "Wichry" pod czujnym okiem dh. hm. Czesława Rączkiewicza.

Serdecznie dziękuję za pomoc i aktywny udział w akcji "50 Ton Zdrowia" druhnom - Annie Szczęch, Katarzynie Rożek, Kindze Zioło, Paulinie Brzoskiej, Aleksandrze Makarowskiej z 23 DH  "Wichry", oraz dh. Czesławowi Rączkiewiczowi.

Z harcerskim pozdrowieniem

CZUWAJ!

hm. Ewa Miękina - komendant hufca